Web Tasarım Ankara

Firma sahibi olsun şirket yöneticisi olsun, resmi kurum olsun, hepsi anlık telefonda web tasarım fiyatı almak istiyor. Öncelikle alınanın hizmet olduğunu mal olmadığını anlatıp liste fiyatımız olmadığını sizin istek ve arzularınıza göre bir fiyat çıkacağını anlatmaya çalışıyorum. Kot pantolon alırken kumaşı, dokusu, deseni markası ile fiyat farkı oluşurken, web tasarım fiyatı afaki listeden fiyat vermek mantıklı değildir. Hizmet sektöründe fiyat listesinin olmama sebebi budur.

Web Tasarım Şirketinden fiyat isterken ya da tasarımcı ile görüşmeden önce şunları kafanızda belirleyin bir sınır çizin isteklerinizi, arzularınızı,  beklentilerinizi listeleyin.

Öncelikle kendinize bir site haritası çıkarın, yönetilebilen bir sayfa mı istiyorsunuz ya da yönetilemeyen bir tasarım mı istiyorsunuz, görsel olarak zengin bir tasarım mı istiyorsunuz, işlevsel bir tasarım mı istiyorsunuz. Beğendiniz gördüğünüzde âşık olduğunuz sayfaları belirleyin kaydedin bu tasarımın neyine âşık olduğunuz size çeken nedir bunu not edin. Beğenmediğiniz, iğrenç bulduğunuz bu nasıl bir sayfa dediğiniz tasarımları da not edin sizi rahatsız eden detayları belirleyin.

Mal satıyorsanız ürün sayınızı belirleyin, hizmet sektöründe iseniz çalışma alanlarınızı belirleyin kaç sayfalık bir tasarım istiyorsunuz kaba hatları ile ortaya çıkarın.

Her zaman olmazsa olmaz arama motorları ile uyumlu bir tasarım isteyin. Birçok firma şirket adı ile arama yapıyor ancak Google çıkmıyor bile yasaklanmış içerik ötürü 8.sayfaya atılmış.

Bunları belirleyin bunları belirlemezseniz sizi acemi ve ciddiyetsiz gösterecektir.

Share this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir